İLETİŞİM ADRESLERİMİZ

Düğün günü fotoğrafçılığı hakkında bilgi almak, rezervasyon yaptırmak ve diğer tüm sorularınız için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.
iletişim ve rezervasyon formundan gönderdiğiniz her mesaja en geç 24 saatte geri dönüş yapacağız.

Şimdiden ilginiz için teşekkür ederiz.

Ofis: Bağdat Cad. Tanzimat Sok. Kural Apt. No:6 D:3 Caddebostan / İstanbul

Tel: 0532 591 19 11

Çalışma Saatlerimiz
Haftaiçi : 09:00 - 18:00

Nasıl Gelirim? bölümünden merkez ofisimize özel araç veya toplu taşıma ile nasıl gelebileceğinizi gösteren haritalar ekledik. Haritalar dışında dilediğiniz zaman bizi arayarak yol tarifi alabilirsiniz.

Nasıl Gelirim?

Kadıköy (Toplu Taşıma ile)

Kadıköy’den 4-16-16D-222-ER1-GZ1 otobüsleri veya Kadıköy-Bostancı dolmuşu ile Göztepe durağında inerek Prof.Dr.Hulusi Behçet Caddesinden Bağdat Caddesi yönünde ilerleyin.Bağdat Caddesine çıkınca sağa dönün 200 mt sonra solunuzda Tanzimat sokağı göreceksiniz.

 

Bostancı (Toplu Taşıma ile)

Bostancı yönünden 4-16-16D-222 otobüsleri veya Bostancı-Kadıköy dolmuşu ile Yeniyol otobüs durağı / Acıbadem Tıp Merkezi’nde inerek 20mt sonra ilk sağdaki sokaktan giriyorsunuz.

 

Boğaz Köprüsü (Özel Araç ile)

1.Köprü : Kadıköy yönünde ilerleyin, Bağdat Caddesi yönüne devam etmek için yolun solundan devam edin.Çiftehavuzlar’a geçince yolun solunda kalın,Göztepe Parkına gelince ışıklardan sola dönerek Prof.Dr.Hulusi Behçet Cd. üzerinde ilerleyin, ışıklardan karşıya geçerek Tütüncü Mehmet Efendi Cd.yönünde ilerleyin, 2.sağdan (Hamam Sk.) yönüne sağa dönün, 1.sokaktan sağa dönüş yaparak Tanzimat sokağa ulaşabilirsiniz.

 

F.S.M Köprüsü (Özel Araç ile)

2.Köprü : Kozyatağı yönünde ilerleyin, Erenköy/Atatürk Cd. üzerinde devam edin, alt geçitten geçtikten sonra ilk sağdan girin ve sola dönün Ömer Paşa Cd. üzerinde devam edip Taş Mektep Cd. üzerinden Tanzimat sokağa çıkabilirsiniz.

Şehir Dışından

Sabiha Gökçen Havaalanından E-9 (Bostancı) veya E-10 (Kadıköy) otobüslerini kullanarak ilçe merkezlerinden ulaşabilirsiniz.

Atatürk Havaalanından TH-1 veya Havataş ile Taksim’e geldikten sonra, Atatürk Kültür Merkezi önünden Taksim-Kadıköy dolmuşlarını kullanabilirsiniz.