DÜĞÜN GÜNÜ FOTOĞRAFÇILIĞI HAKKINDA SIKÇA SORULAN SORULAR

Düğün Hikayesi nedir?


Düğün gününüzde sabahtan başlayarak -genelde kuaföre- ilk dans veya nikah anına kadar tüm gününüzün belgesel şeklinde fotoğraflanmasıdır.

Sadece düz bir şekilde gelin ve damadı mı çekiyorsunuz?


Gün içindeki tüm detayları, etrafınızdaki koşturmacayı, yanınızdakileri, düğün detaylarınızı da çekiyoruz. Ayırabildiğiniz 1-2 saatlik süreçte kurgusal olarak dış mekan fotoğraflarınızın çekimini gerçekleştiriyoruz.

Katalog çekimi ne demek?


Kimi çiftler, düğün hazırlıkları esnasında fotoğraf çektirmek istemiyor. Klasik stüdyo çekimi istemediklerini ve bizim gözümüzden fotoğraf çekilmesini istiyorlar. Bu durumda 1,5-2 saatlik bir sürede dış mekanda çiftin fotoğraflarını çekiyoruz.

Sadece albüm mü teslim ediyorsunuz?


Çekilen bütün fotoğrafları size CD/DVD ortamında teslim ediyoruz, satın alınan her pakette DVD standart olarak veriliyor.

Çekimlere kaç kişi geliyorsunuz?


Düğün hikayesi çekiminde gelinin yanına 1 fotoğrafçı, damadın yanına 1 fotoğrafçı geliyoruz. Kimi zaman 2.fotoğrafçıya ihtiyaç olmuyor (aynı yerde hazırlanma gibi durumlarda) veya damadın hazırlıklarında fotoğrafçı istenmediğinde. Bu durumlarda 1 fotoğrafçı çalışabiliriz. Bu tamamen sizin isteğinize kalıyor. Çekim özelliğine göre fotoğrafçı sayısı artabiliyor.
Düğün katalog çekimine 1 fotoğrafçı geliyoruz.

Gün boyu yanımızda bir fotoğrafçının olmasının bizi sıkacağını düşünüyorum, ne dersiniz?


Bu konuda birçok çiftimizin düğün gününden önce çekinceleri oluyor. Uzun yıllardır düğün fotoğrafları çektiğimiz için tecrübelerimizden dolayı bizi artık fotoğrafçı olarak görmüyorsunuz. Biz o gün, sizden önce defalarca düğün görmüş kişiler olarak sizinle birer nedime/sağdıç gibi oluyoruz.

İstanbul dışına çekime geliyor musunuz?


Türkiye’nin her yerinde çekim yapıyoruz.

Şehir dışına çıkmak için ulaşım, konaklama gibi masraflar talep ediyor musunuz?


Seçilen paket, mesafe ve süreye bağlı olarak farklı alternatifler sunuyoruz.

Çekim ücreti nasıl ödeniyor?


Peşin, eft-havale ile ödeme alıyoruz. Yakın zamanda kredi kartlarına taksit seçeneği olacaktır.

Düğün günü fotoğrafçılığı hakkında Sıkça Sorulan Sorular sayfamızda sorunuza cevap bulamadınız mı? Bize sorun, en kısa zamanda size dönüş yapalım.

2 Comments:

  1. Seda Kaymakcı
    Mayıs 03, 2015

    Haftaici dis mekan cekimi fiyatiniz nedir?

    • Seda Hanım, sorunuz ile ilgili bilgi tarafınıza mail olarak gönderilmiştir. Bize ayrıca hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 0532 591 19 11 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İlginiz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

Soru, Görüş ve Yorumlarınızı Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.