DÜĞÜN GÜNÜ FOTOĞRAFÇISI HAKKINDA

Yaşanırken hissedilenleri tekrar yaşayabilmenin, sevdiklerinizle paylaşabilmenin ve geleceğe miras bırakabilmenin en anlamlı yoludur; fotoğraflarla dolu albümler. Bazı fotoğraflar vardır ki; ne kadar bakarsanız bakın sizi o ana döndürüp, tekrar yaşatır aynı duyguları.

Tüm çiftlerin özel bir hikayesi vardır.


Düğün; iki aşık insanın aşklarını, aileleri ve arkadaşlarını bir araya getirdiği bir kutlamadır. Hiçbir düğün birbirinin aynısı değildir. En başından sonuna çiftlerin hikayesine bağlı olarak onların hikayelerini, çiftlerin görünce aşık olduğu, en hassas, en duygusal anlarını fotoğraflarla anlatıyoruz. Bir düğün gününü fotoğraflarken gün içinde gülümsememize hakim olamıyoruz. Düğünler muhteşem özel zamanlar, düğünün büyük ya da küçüklüğü önemli değil, en başından burada olup o özel zamanınızı paylaşıyoruz. Düğün günü çekim sırasında o ortamdan biri gibi olup, davetlileri rahatsız etmeden özel anlarınızı fotoğraflıyoruz. Her düğünü, çiftleri ve düğündeki tüm detayları çok önemsiyoruz.

Hiç vazgeçmediğimiz ve en çok önem verdiğimiz fotoğraflara baktığınızda yaşanan duyguları aynı heyecan ve güzellikte yaşamanızı sağlayabilmek…

Lütfen websitemizi keyifle gezin, güzel haberlerinizi bekliyoruz.

       Düğün fotoğrafçısı Ozkan Taskiran (İstanbul, Türkiye) | MyWed üyesidir